Медики б’ють тривогу: ризик появи дифтерії на Буковині дуже високий

БУДЬМО УВАЖНІ! /

У Чернівецькій області ще немає випадків захворювання на дифтерію, однак це тільки питання часу.


Про це повідомила заступниця директора департаменту охорони здоров’я ОДА Марія Поліщук під час наради щодо захворюваності та дифтерію, кір, грип та ГРВІ, — пише " Молодий буковинець".

"Захворювання вже зареєстроване Луганській, Закарпатській, Тернопільській, Хмельницькій областях та місті Київ. У Чернівецькій області ще немає випадків захворювання на дифтерію, однак це тільки питання часу. Випадки хвороби є майже у всіх областях, які територіально межують з нашою. Відтак ризик появи дифтерії й на Буковині дуже високий.
Аналогічну ситуацію з кором спостерігали, коли у Чернівецькій області випадки кору були зареєстровані після того, як у сусідніх регіонах вже тривали спалахи цього захворювання. Кір реєструється в області й сьогодні, проте завдяки проведеним вакцинальним кампанія їх інтенсивність вже менша", – зауважила медик.

Водночас, завідувач відділу епіднагляду лабораторного центру МОЗ Юрій Падурару додав, що ризик високий, адже імунізація населення Буковини проти дифтерії є недостатньою, а інфекція передається дуже легко і швидко. Відтак, медики закликають буковинців зробити щеплення.

Зокрема, в Чернівцях в семи комунальних некомерційних підприємствах працюють 12 кабінетів щеплень, де проводиться вакцинація проти дифтерії та правця:

КНП "Міська поліклініка №1"
вул. Шкільна, 6;
КНП "Міська поліклініка №2"
вул. Л.Українки, 11
вул. В. Комарова, 2
вул. Г. Майдану, 226;
КНП "Міська поліклініка №3"
вул. Головна, 246 В (юридична адреса)
(вул. Південно-Кільцева,14);
КНП "Міська поліклініка №5"
вул. О.Щербанюка, 34 А;
КНП "Міська дитяча поліклініка"
вул. Проспект Незалежності,109;
КНП ЦПМСД "Роша"
вул. Горіхівська, 3
вул. Борщівська,4/6;
КНП ЦПМСД "Садгора"
вул. Я.Мудрого, 2
вул. І.Підкови,16
вул. Хотинська,49 Б.

Джерело статті: “http://bukinfo.com.ua/show/news?lid=117042” Об этом сообщает tushenka.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя