Будинкам Рівного, які досі обслуговують ЖКП, призначать управителівАдже житлово-комунальні підприємстав вже три роки існують незаконно. Тому міськвиконком вирішив, що конкурс з призначення управителів проведе управління житлово-комунального господарства. Об этом сообщает news-rahiv.in.ua со ссылкой на СМИ.


Міський голова Рівного Володимир Хомко пояснив:


Ми проведемо конкурс і першу управлінську компанію виберемо, яку мешканці можуть на другий день собі переобрати. Але мені треба, щоб ЖКП збанкрутували, бо нема кому обслуговувати будинки, і вони – незаконні. Навіть пільг і субсидій нема на що нарахувати, бо такої послуги, як утримання будинків, немає. Є послуга з управління будинком. Але через деякі нюанси в законі не могли це зробити раніше.Міський голова уточнив, що всі будинки, які залишилися в ЖКП, роздадуть управителям. Далі мешканці будуть збиратися і або створюватимуть ОСББ, або обиратимуть собі іншу управлінську компанію. А з ЖКП Рівне попрощається назавжди.


Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4


Мирослава Опанасик Радіо ТрекДжерело статті: “https://radiotrek.rv.ua/news/budynkam_rivnogo_yaki_dosi_obslugovuyut_zhkp_pryznachat_upravyteliv_242192.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя